09225413091

مهم ترین توضیح این است که سئو سایت باعث می شود تا سایت شما برای کاربر و موتورهای جستجو در دسترس شود. اما از آنجا که موتورهای جستجو هر روز پیچیده تر می شوند و همچنین به خاطر اینکه موتورهای جستجو سازو کار فهم متفاوتی نسبت به کاربران انسانی دارند، سئو به کمک موتورهای جستجو می آید تا سریع تر مشخص کند هر صفحه راجع به چه چیزی است و چرا و چگونه می تواند برای کاربران مفید واقع شود.

مثلا فرض کنید شما یک عکس را در سایت می گذارید. موتورهای جستجو چگونه یک عکس را می فهمند؟ سئو به وبمسترها کمک می کند تا با راهنمایی ها و سرنخ هایی که می دهد ساختارهای لازمه را به محتوا بدهد.

مزایای سئو سایت

توجه کنید که طرف حساب شما یک انسان نیست. شما با یک نرم افزار روبه رو هستید که سایت شما را با شاخصه های برنامه ریزی شده بررسی می کند و به شما رتبه می دهد و مشخص می کند در کدام صفحه ی موتورهای جستجو بیایید؟
اما اگر نگران هزینه های مربوط به سئو سایت هستید، با یک محاسبه ی ساده می بینید که این روش از تمام راه های دیگر بازاریابی مقرون به صرفه تر است. به علاوه اینکه تحقیقات نشان می دهد امروزه با همه گیر شدن اینترنت، موبایل و بازاریابی الکترونی، موتورهای جستجو سهم مهمی در هدایت کاربران به آنچه می خواهند دارند. طبق تحقیقات، بیش از ۸۰ درصد کاربران پیش از خرید، سراغ اینترنت می روند و دنبال گزینه های آنلاین هستند. اگر سئو سایت مطرح نمی شد کار کاربران سایت ها بسیار سخت می شود. امروزه شما با سئو سایت می توانید به چشم مخاطب بیایید و به عنوان یک گزینه ی معتبر مطرح شوید. اگر با تمام این مسائل قانع نشدید، از رقبای خود بپرسید و می بینید که آن ها نیز روی این موضوع هزینه می کنند.

اگر فکر می کنید خودتان به تنهایی از پس اینکار بر می آید، ما توانایی شما را تحسین می کنیم اما بهتر است بدانید موتورهای جستجویی مانند گوگل یا یاهو مداما استراتژی های جدیدتری را برای فهمیدن محتوای وبسایت ها اتخاذ می کنند. چیزی که تا چند ماه پیش مهم نبود امروز مهم می شود و این کار متخصص سئو سایت است این تغییرات را در اختیار شما بگذارد. پس کار را به کاردانش بسپارید.