طراحی سایت …

عنوان مطلب: چگونه یک سایت کاریابی بی نقص طراحی کنیم؟ – بخش سوم

کلمه کلیدی: طراحی سایت

چگونه می توان یک بازار آنلاین ایجاد کرد: 3 راه حل

راه حل شماره 1. نرم افزار آماده

چنین فروشندگان نرم افزاری مانند SmartJobBoard ، Madgex ، Russmedia Job Board ، Recooty ، Monster TMS با یک کلیک کار را برای شما آسان می سازند.

فواید

 • هیچ دانش و مهارت خاصی لازم نیست. می توانید برنامه نویسی، تضمین کیفیت، میزبانی، ارتقا و سایر جنبه های فنی توسعه را از خود دور کنید.
 • قیمت نسبتاً مقرون به صرفه. مطمئناً، این راه حل ارزان نیست، اما قیمت نهایی کمتر از توسعه نرم افزار سفارشی است.
 • نگهداری و پشتیبانی نیازی نیست بنابراین لازم نیست به اشکالات، خرابی ها و افت عملکرد فکر کنید. این جنبه ها توسط ارائه دهنده نرم افزار تحت کنترل قرار می گیرد.

اشکالات

 • شما توانایی ساخت یک الگوی سفارشی یا پیاده سازی ویژگی های خود را ندارید. هر کاری که می توانید انجام دهید استفاده از رنگ ها و آرم های سازمانی است.
 • کنترل محدود ارائه دهنده خدمات فقط بستر استفاده از آن را به شما می دهد. این بدان معناست که شما هیچ کنترلی ندارید و مالک آن نیستید.

در چند کلمه ، این گزینه ایده خوبی است هنگامی که می خواهید یک پلت فرم را فقط با چند دقیقه راه اندازی کنید. شما به یک راه حل منحصر به فرد و پیچیده نیاز ندارید؟ پس انتخاب خوبی برای شماست.

راه حل شماره 2. سیستم های مدیریت محتوا

روش دیگر برای توسعه طراحی سایت های کاریابی استفاده از CMS مانند جوملا، دروپال ، وردپرس است. به طور خاص آنها تم ها و افزونه هایی را ارائه می دهند که به شما امکان ایجاد وب سایتی مناسب را می دهد.

فواید

 • آزادی عمل در الگوی انتخاب شده، شما می توانید بیشتر عناصر سیستم عامل را سفارشی کنید.
 • شما می توانید تعداد زیادی تم و پلاگین را پیدا کنید، چه رایگان و چه پولی.

اشکالات

 • اطلاعات فنی: در ابتدا، هیچ مشکلی برای راه اندازی یک سیستم عامل بدون مهارت برنامه نویسی وجود نخواهد داشت. جلوتر می رود، اگر برخی از خرابی ها یا اشکالات ایجاد شود ، شما باید از مهارت های فنی خود برای حل مشکلات استفاده کنید.
 • سازگاری کم: اگر در جوملا وب سایتی ایجاد کرده اید، دیگر فرصتی برای افزودن برخی مضامین یا پلاگین ها از سیستم های دیگر وجود ندارد.

این گزینه درصورت نیاز راه اندازی سریع و تأیید ایده خود از طریق حداقل سرمایه گذاری مناسب است.

راه حل شماره 3 توسعه نرم افزار سفارشی

می توانید یک مشاور نرم افزاری یا یک تیم توسعه دهنده نرم افزار سفارشی برای ساخت یک بستر استخدام استخدام کنید. بیایید نگاهی به فواید اصلی این راه حل بیندازیم.

فواید

 • مقیاس پذیری بالا در صورت نیاز به شروع سریع ، ابتدا یک محصول MVP بسازید. به شما امکان می دهد ایده تجاری خود را از طریق حداقل سرمایه گذاری تأیید کنید و سپس محصول خود را براساس بازخورد کاربران بهبود ببخشید. این بدان معناست که توسعه نرم افزارهای سفارشی به شما این امکان را می دهد تا برای توسعه بیشتر معماری مقیاس پذیر بسازید.
 • UX / UI سفارشی، این یک گزینه عالی برای متمایز شدن از رقبای بازار است. شما می توانید یک تجربه کاربری منحصر به فرد ایجاد کنید که راه متقاضیان کار برای یافتن یک شغل مناسب آسان تر کند.

هزینه طراحی سایت کاریابی چقدر است؟

در واقع ، عوامل مختلفی وجود دارد که بر کل هزینه توسعه وب سایت شغلی شما تأثیر می گذارد.

اولین روش رویکرد توسعه است. ممکن است از نرم افزارهای آماده ای استفاده کنید که ارزان تر باشند. روش دیگر، شما می توانید توسعه نرم افزار سفارشی را انتخاب کنید. این روش گران تر خواهد بود. باز هم راه حل متناسب با نیازهای خاص کسب و کار خود خواهید یافت.

عامل دیگری که هزینه طراحی سایت کاریابی را تعیین می کند عملکردی است که می خواهید پیاده سازی کنید.

و سرانجام ، نرخ ساعتی شریک توسعه نرم افزار شما تأثیر زیادی در هزینه وب سایت کاریابی آینده شما خواهد داشت.

مسلماً برآورد نهایی قیمت به الزامات و اولویت های کاری و همچنین نرخ ساعتی تیم توسعه شما بستگی خواهد داشت. اگر ترجیح می دهید با تیمی حرفه ای کار کنید، هزینه های توسعه برای ایجاد یک وب سایت جستجوی کار متفاوت خواهد بود.

 

نوشته مرتبط

ارسال نظر