چک سئو سایت

 

چک سئو سایت به منظور آنالیز و بررسی از وضعیت سئو سایت و بهینه سازی سایت شما می باشد که برای بسیاری از صاحبان سایت پر اهمیت قرار می گیرد. چک سئو سایت آنالیزی از عملکرد سایت را به واسط متریک های مختلف بیان می نماید که موجب می شود در جهت رفع آن اقدام نماییم و یا اصلاحاتی را در این خصوص اجرا نماییم. سایت های مختلفی به صورت آنلاین براساس متریک های مختلف سئو به تحلیل سایت شما می پردازند و به اصطلاح چک سئو سایت شما را انجام می دهند.

 

چک سئو سایت و متریک های آنالیزی

 

سایت های آنلاین آنالیز و چک سئو، پارامترهای مختلفی را برای خود تعیین نموده اند و براساس آن رنکینگ و عددی را به سایت شما اختصاص می دهند. متریک های همچون میزان بک لینک ها ، میزان استفاده از تگ h1 ، h2  و … ، میزان استفاده از کلمات کلیدی ، لینک دهی داخلی ، نمایش موبایل فرندلی ، میزان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و غیره را بررسی می نماید. در ادامه لیستی از سایت های چک سئو سایت را بیان می نماییم.

 

Woorank در چک سئو سایت

Woorankیکی از سایت های آنلاین چک سئو سایت می باشد که در آن براساس میزان تطبیق سایت با اصول سئو سایت، رنک و درجه ای داده می شود. در سایت woorank مواردی چون تگ title  ، تگ توضیحات ، heading ، تگ h1  ، تگ h2 ، تگ h3 ، تگ alt تصاویر ، میزان صفحات ایندکس شده ، فایل robots.txt ، broken url ،  فایل sitemap ، نوع زبان ، موبایل فرندلی بودن سایت ، سرعت سایت ، ریدایرکت www و دیگر موارد را بررسی می نماید و براساس آن عددی را به نمایش می گذارد.

ahrefs سایت سئو کننده

ahrefs سایت سئو کننده

Ahrefs  در چک سئو سایت

Ahrefs.com نیز از دیگر سایت های آنلاینی می باشد که چک سئو سایت را به واسط متریک های خود بررسی می نماید. در سایت ahrefs میزان بک لینک ها ، متن anchor text آن ، میزان استفاده از کلمات کلیدی شما ، حجم استفاده از کلمات کلیدی در محتوا ، پروفایل و رزومه بک لینک شما و دیگر المان ها را بررسی می نماید و روند سئو سایت خود را می توانید مشاهده نمایید.

 

Majstic در چک سئو سایت

Majestic.com نیز از دیگر سایت های آنلاین چک سئو سایت می باشد که میزان بک لینک ها ، انکر تکس لینک ها ، میزان لینک های فالو و نوفالو ، اعتبار و تراس دامنه ، مهم ترین و پر اعتبارترین صفحات سایت ، میزان لینک های حذف شده را بررسی می نماید و عددی را نیز در خصوص چک سئو سایت به شما نمایش خواهد داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]