وردپرس، سیستم محبوب تولید محتوا CMS بسیاری از کاربران اینترنتی است که به دلیل محبوبیت جهانی سایت وردپرس، سئو سایت وردپرس نیز بسیار مطرح شده است. وردپرس به شما این امکان را می دهد که قالب سایت خود را انتخاب کرده و اختصاصی کنید. در این صورت می توانید نکات سئو سایت را در قابل سایت پیاده سازی کنید و به قالب سایت سئو شده برسید. برای مثال در سئو سایت ورد پرس می توانید با انتخاب قالب مناسب، و ایجاد تغییراتی در آن، سرعت لود شدن سایت خود را بهبود ببخشید و هم چنین امنیت سایت خود را نیز بالا ببرید. وردپرس پر از قابل های موبال فرندلی است که امروزه فاکتور مهمی در سئو سایت محسوب می شود. همچنین وردپرس امکان ویرایش هدینگ ها وتگ ها و متاتگ ها را به شما می دهد.

سئو سایت: مزیت های وردپرس

یکی از مزیت های مهم سایت وردپرس برای سئو سایت این است که با توجه به راحتی کاربری بخش تولید محتوای وردپرس نسبت به سایر سیستم های تولید محتوا مانند جوملا و غیره، می توانید سریع تر و بهتر و بهینه تر سایت خود را از نظر تولید محتوا به روز کنید و می دانید که محتوا بخش مهمی از سئو سایت است. در وردپرس هم چنین می توانید هدینگ ها و بنرهای سایت خود را زیباتر کنید که زیبایی سایت باعث بهبود تجربه کاربر در سایت شما و در نتیجه جلب نظر وی و بهبود رنکینگ سایت شما می شود. در تنظیمات وردپرس می توانید از دوپلیکت duplicate آدرس جلوگیری کنید و نشانی سایت خود را با یا بدون www تثبیت کنید. مهم است که یکی از این دو فرمت با یا بدون www را آدرس همیشگی و رسمی سایت خود قرار دهید زیرا الگوریتم های گوگل نمی توانند این دو آدرس را یکی تلقی کنند و آن ها را از هم جدا میشناسند و در نظر اعتبار سایت شما بین دو url تقسیم می شود.

سئو سایت وردپرس: تنظیمات داخلی

در وردپرس می توانید تنظیمات داخلی سایت خود را نیز سئو سایت و بهینه سازی کنید. برای مثال تصاویر سایت خود را با افزودن بخش alt و بررسی ابعاد تصویر می توانید بهینه سازی کنید. همچنین می توانید لینک های 404 را شناسایی و حذف کنید. لینک های 404 برای سئو سایت شما یک عامل پنالتی کننده هستند و با افزونه broken link checker می توانید این لینک های شکسته را شناسایی و حذف کنید. در نهایت در وردپرس می توانید لینک داخلی به مطالب داخلی سایت خود بدهید که با این کار و انتخاب انکر تکست مناسب می توانید به موتورهای جستجو بفهمانید که صفحات سایت شما به هم دیگر مرتبط هستند و هر صفحا به طور خلاصه در مورد چه چیزی است (انکرتکست). نکته دیگری سئو پسند وردپرس امکان قرار دادن هدینگ های یک تا پنج هستند که مهم ترین هدینگ های سئو سایت هستند.

جهت دریافت مشاوره در زمینه سئو سایت همین حالا با ما تماس بگیرید!

سئو مکانیک مکانیک سئو شماست!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]