طراحی سایت …

عنوان مطلب: چرا تجارت شما به طراحی سایت سفارشی نیاز دارد

کلمه کلیدی: طراحی سایت

وب سایت شما ستون فقرات تجارت شماست. یک وب سایت از تمام تلاش های بازاریابی دیجیتال شرکت شما پشتیبانی می کند و به عنوان نقطه تماس اصلی مشتری شما محسوب می شود. طراحی سایت تجارت الکترونیکی پاسخگو و سفارشی ، به کاربران آنلاین ایده روشنی از پیشنهادات برند شما، ارزش های پیشنهادی منحصر به فرد و ارزش های اصلی می دهد.

بر اساس گزارشی که توسط بنیاد تجارت الکترونیکی منتشر شده است ، 88 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده قبل از خرید یا بازدید از یک فروشگاه محلی تحقیقات آنلاین را انجام می دهند. بدون طراحی وب سایت سفارشی حرفه ای ، خریداران آنلاین می توانند به راحتی ناامید شوند. این منجر به افزایش نرخ گزاف گویی ، اعتبار آنلاین ضعیف و نرخ تبدیل کمتر می شود.

اجازه ندهید این موضوع در مورد تجارت شما وجود داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف شما می توانند وب سایت شما را به راحتی پیدا و پیمایش کنند. برای بهبود سودآوری و موفقیت برند خود ، در یک وب سایت پاسخگو ، کاملاً خوب و طراحی شده سرمایه گذاری کنید.

طراحی وب متناسب با Custom Fit در مقابل الگوهای وب سایت: چه چیزی برای کسب و کار شما مناسب است؟

وب سایت شما یک بستر ارتباطی قدرتمند است که به شما امکان می دهد 24/7 مارک تجاری خود را به بازار عرضه کنید و از طریق مکان های مختلف با مشتری ارتباط برقرار کنید. با این حال ، همه سایت ها بازده مورد نظر شما برای سرمایه گذاری (ROI) را تضمین نمی کنند. مهمترین نکته انتخاب بین الگوی وب سایت و وب سایت طراحی سفارشی است.

الگوی وب سایت یک طراحی وب از قبل ساخته شده است که به توسعه دهندگان امکان می دهد محتوا را به یک چارچوب پیچیده ساخته شده از طریق HTML یا CSS متصل کنند. می توانید ویژگی های محدودی مانند رنگ ها ، سبک های قلم و تصاویر را ویرایش کنید. اما جدا از اینها ، آنچه می بینید چیزی است که به دست می آورید. اگرچه الگوهای آماده به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه کمک می کنند ، اما فاقد انعطاف پذیری هستند.

از طرف دیگر ، یک وب سایت با طراحی سفارشی به شما امکان می دهد برند خود را از طریق عناصر صفحه متناسب با اهداف ایجاد و بیان کنید. هزینه طراحی سایت سفارشی نسبتاً بیشتر از الگوهای وب سایت است ، اما مزایای بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد که به شما مزیت رقابتی می دهد. یک طراحی سایت سفارشی وردپرس بیشتر از الگوهای داخلی موتور جستجو ، مشتری محور ، منحصر به فرد و مقیاس پذیر است.

با انتخاب بسته های سفارشی طراحی سایت ، شما یک وب سایت در اطراف جست و جو مشتری خاص خود و پیام های تجاری ایجاد می کنید.

چرا طراحی و توسعه وب سفارشی بهترین گزینه برای برند شماست

در این بازار شلوغ ، یک طراحی سایت وردپرس سفارشی می تواند تمایز اصلی برای کسب و کار شما باشد. یک طراحی سایت سفارشی تجارت الکترونیکی به شما امکان می دهد از ویژگی های غیرضروری و نرم افزارهای سایشی که ممکن است زمان بارگذاری آن را کاهش دهند ، جلوگیری کنید. علاوه بر این ، هیچ موضوعی شما را در شخصی سازی ظاهر و عملکرد وب سایت طراحی سفارشی محدود نمی کند.

با طراحی تقویت کننده برند ، عناصر مناسب SEO و معماری قوی سایت ، قیمت گذاری سفارشی طراحی سایت ارزش سرمایه گذاری شما را دارد. هنوز متقاعد نشده اید که بسته های طراحی وب سایت سفارشی گزینه بهتری برای تجارت شما هستند؟ بیایید به آمار نگاه کنیم:

40 درصد از کاربران آنلاین با تاخیر سه ثانیه ای در زمان بارگیری صفحه وب سایت خود را کنار می گذارند (Kissmetrics) 90 درصد از خریداران آنلاین به مارکی اعتماد دارند که تجربه کاربری مثبت (UX) را فراهم می کند (Toptal) 48 درصد از مصرف کنندگان طراحی وب سایت را به عنوان نهایی معرفی می کنند عامل تعیین کننده در تعیین اعتبار یک کسب و کار (Ironpaper) 94 درصد از برداشت های اول مربوط به جذابیت بصری و Navigation وب سایت است (ResearchGate)

یک وب سایت با طراحی سفارشی حضوری قابل اعتماد به شکل دیجیتالی برای شما فراهم می کند که از نظر کیفیت ، مارک تجاری و قابلیت استفاده نیازهای شما را برآورده می کند. از خدمات طراحی وب سفارشی استفاده کرده و تأثیر مثبتی بر بازدیدکنندگان صفحه خود بگذارید. Thrive آژانس بازاریابی اینترنتی طراحی وب سایت سفارشی حرفه ای را برای کمک به گسترش دسترسی آنلاین برند شما ارائه می دهد.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

نوشته مرتبط

ارسال نظر