نمره سئو سایت در قالب اختصاص عددی به پروسه بهینه سازی سایت شما انجام می شود که آنالیزی از سایت به واسط لیستی از متریک ها و پارامترها انجام می شود و در مقابل عدد و رنکینگی را به نمایش می گذارد. سایت های آنلاین بسیاری نمره سئو سایت شما را با پارامترهایی که برای خود تعیین نموده اند ارزیابی می نمایند. در ادامه لیستی از سایت ها که به واسط آن خواهید توانست نمره سئو سایت خود را بیابید را بیان می نماییم.

 

نمره سئو سایت در majestic seo

سایت majestic.com براساس پارامترهای خود نمره ای از وضعیت سئو سایت شما نمایش می دهد که با عنوان تراس رنک دامنه شما عنوان می نماید. پارامترهایی همچون میزان بک لینک ها ، انکر تکس بک لینک ها ، میزان لینک ها فالو ، تعداد لینک ها نوفالو ، میزان لینک متنی ، میزان لینک عکسی ، مهم ترین صفحات سایت ، لیست بک لینک ها را بررسی می نماید و پس از آن نمره ای را به سئو سایت شما می دهد.

نمره سئو سایت در ahrefs

Ahrefs.com نیز براساس پارامترهای خود نمره سئو سایت شما را می دهد.مواردی همچون تعداد بک لینک ها ، متن انکر تکس ، حجم کلمات کلیدی استفاده شده ، میزان لینک دهی داخلی ، پروفایل لینک سازی و غیره را بررسی می نماید و در خروجی عددی را به شما به نمایش می گذارد.

 

نمره سئو سایت در Open Site Explorer

می توانید نمره سئو سایت خود را در Open Site Explorer نیز مشاهده نمایید که در آن آنالیز کاملی از وضعیت سئو سایت شما به واسط متریک های مختلفی مانند میزان بک لینک ها به واسط کلمات کلیدی مختلف ، اعتبار لینک های تهیه شده ، تشخیص اسپم بودن لینک ، میزان لینک دهی داخلی ، حجم استفاده از کلمات کلیدی و غیره را بررسی می نماید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]