میزان سئو سایت

 

میزان سئو سایت که برای چک وضعیت سئو می باشد می تواند در قالب عددی نمایش داده شود که در سایت های آنلاین آنالیز سئو بیان می گردد. شاید شما به عنوان صاحب سایت بخواهید بدانید میزان سئو سایت و میزان تطبیق شما برای الگوریتم های گوگل چه عدد و میزانی می باشد در این صورت مراجعه به سایت های آنلاین آنالیز سئو می تواند کمک بسیاری به شما نماید. علاوه بر این به واسط مشاهده لینک های خود در نتایج جستجو، در کلمات کلیدی مختلف می توانید میزان سئو سایت را دریابید.

 

 

میزان سئو سایت خود را بیابید

اگر بخواهید میزان سئو سایت خود را بدانید و این آیتم که عملکرد شما در راستای بهینه سازی سایت چگونه بوده است ، می توانید از سایت های آنلاین به منظور آنالیز سایت خود کمک بگیرید. علاوه بر این لینک شما در نتایج جستجو که به واسط کلمات کلیدی مختلف باشد گواهی بر میزان سئو سایت شما خواهد بود. کلمات کلیدی سخت که با سطح رقابتی بیشتری همراه هستند.

 

Woorank در میزان سئو سایت

Woorank از سایت های آنلاین آنالیز سئو سایت می باشد که براساس متریک های تعیین شده خود، عددی را از صفر تا صد به شما اختصاص می دهد. پارامترهای لحاظ شد مواردی همچون استفاده از تگ h1  ، تگ h2 ،  تگ h3  ، میزان صفحات ایندکس شده ، موبایل فرندلی بودن سایت ، تگ تایتل ، تگ توضیحات ، لینک دهی داخلی ، ریدایرکت نمودن دامنه www ، میزان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و غیره را آنالیز می نماید.

Majestic در میزان سئو سایت

Majestic.com نیز از دیگر سایت های آنلاین آنالیز سئو سایت می باشد که میزان سئو سایت شما را در قالب عددی نمایش می دهد که به آن عنوان تراس دامنه اختصاص داده است. میزان بک لینک ها ، میزان لینک های فالو ، میزان لینک های نوفالو ، حجم کلمات کلیدی استفاده شده در بک لینک ها ، مهم ترین صفحات سایت ، لیست سایت های بک لینک گرفته شده و دیگر پارامترها را بیان می نماید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]