طراحی سایت …

عنوان مطلب: طراحی سایت برای مؤسسات حقوقی – بخش دوم

کلمه کلیدی: طراحی سایت

هنگام استخدام یک طراح سایت شرکت حقوقی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

اگر تصمیم دارید یک طراح سایت حرفه ای برای وب سایت دفتر حقوقی خود استخدام کنید، بهترین راه برای اطمینان، جست و جو در اطراف خودتان است! جدا از دریافت تخمین قیمت، برخی از سوالاتی که هنگام استخدام یک توسعه دهنده وب شرکت حقوقی باید بپرسید شامل موارد زیر است:

 • چه زمانی برای کار در وب سایت من در دسترس خواهید بود؟ چقدر طول میکشد؟
 • چه آموزشی را برای نشان دادن نحوه استفاده از سایت ارائه می دهید؟
 • آیا خودم می توانم محتوا را به روز کنم؟
 • آیا در آینده برای پشتیبانی در دسترس خواهید بود؟ این ممکن است شامل به روزرسانی های نرم افزاری و امنیتی باشد ، یا ممکن است برای موارد خرابی (باگ) در سایت باشد.
 • برای بهینه سازی سایت چه مراحلی را انجام می دهید؟
 • آیا سایت من برای استفاده در موبایل و رایانه پاسخگو خواهد بود؟
 • چه کسی مالک دامنه و حساب های میزبانی خواهد بود؟

پاسخ به برخی از این سوالات باید آسان باشد. سایر موارد (به عنوان مثال هزینه و زمان) برای تعیین نیازهای شما به کمی بحث و گفتگو احتیاج دارند. شما می خواهید توسعه دهنده ای را پیدا کنید که خدماتی را ارائه دهد که با بودجه، سطح دانش و زمان در دسترس بودن شما مطابقت داشته باشد.

تصاویر و قابلیت دسترسی

وقتی صحبت از طراحی سایت دفتر حقوقی شما می شود، ظاهر مهم است. این بر نحوه مشاهده مشتریان و نحوه استفاده آنها از سایت شما برای جمع آوری اطلاعات بیشتر تأثیر می گذارد. در اینجا چند سوال مهم وجود دارد که می توانید هنگام بررسی ظاهر سایت خود در مورد رسانه های دیجیتال و قابلیت دسترسی، از خود بپرسید.

 1. آیا تصاویر درستی را انتخاب می کنید؟

تصاویر می توانند چیزهای زیادی در مورد متن شما بدون گفتن حتی یک کلمه بگویند. با در نظر داشتن این نکته ، تمام تصاویری که در وب سایت دفتر حقوقی شما ظاهر می شوند، باید واضح و حرفه ای باشند. آنها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و نشان دهنده برندی باشند که می خواهید ایجاد کنید.

 1. آیا تصاویر شما سرعت وب سایت شما را کم می کند؟

اگرچه ممکن است استفاده از تصاویر واضح و باکیفیت بدیهی به نظر برسد ، اما وقتی صحبت از عکس ها می شود ، کمتر مورد توجه قرار می گیرد (اما به همان اندازه مهم است). استفاده بیش از حد از عکس های با کیفیت بالا می تواند سرعت وب سایت شما را کم کند، که این می تواند برای شما هزینه زیادی در پی داشته باشد.

گوگل می گوید همه مشاغل باید به عنوان محرک رشد به دنبال سرعت سایت موبایل باشند. یک سرعت کند در تلفن همراه، مشتریان را از شما دور می کند ، در حالی که یک تجربه سریع تلفن همراه می تواند به جذب و نگهداری آنها کمک کند. شما می توانید سرعت سایت دفاتر حقوقی خود را با ابزار Google’s Test My Site بررسی کنید.

تصاویر خود را تا جایی که ممکن است کوچک نگه دارید بدون اینکه کیفیت را تضعیف کنید. گزینه های زیادی برای بهینه سازی تصویر وجود دارد ، اما بهتر است این کار ساده باشد. تصاویر را به اندازه مورد نیاز بارگذاری کنید و کیفیت تصویر را به پایین ترین سطح ممکن کاهش دهید بدون اینکه متوجه تغییری در وضوح عکس شوید.

 1. آیا می توانید از وب سایت خود در دستگاه تلفن همراه استفاده کنید؟

در نوامبر 2016 ، استفاده از تلفن همراه و رایانه لوحی از وب برای اولین بار در تاریخ از استفاده دسک تاپ فراتر رفت و این روند تا امروز ادامه دارد. حتی اگر آمار وب سایت شرکت حقوقی شما نشان دهد که کاربران بیشتری روی دسک تاپ دارید ، Google از سازگار بودن با موبایل به عنوان یکی از عوامل اصلی برای رتبه بندی در نتایج جستجو در هر سیستم عامل استفاده می کند. بنابراین ، حتی اگر مشتریان شما تجربه دسک تاپ را ترجیح دهند، بهبود نحوه نمایش سایت شما در یک دستگاه تلفن همراه به آنها کمک می کند شما را پیدا کنند.

از آنجا که اندازه صفحه نمایش برای دستگاه های تلفن همراه بسیار کوچکتر است ، محتوای شما باید از یک جریان منطقی از موضوعات و سازمان پیروی کند. همچنین باید از مقیاس تصاویر خود در ارائه بسیار کوچکتر اطمینان حاصل کنید.

 1. آیا وب سایت شما قابل دسترسی است؟

دسترسی به اشکال مختلف وجود دارد و داشتن یک وب سایت قابل دسترسی برای برقراری ارتباط با هر مشتری و مخاطبی کلیدی است. ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای ارزیابی قابلیت دسترسی به طراحی سایت استفاده کنید.

اگر با کد وب سایت شرکت حقوقی خود راحت هستید ، می توانید پیوند پرونده CSS خود را حذف کنید. اگر نمی دانید CSS به چه معناست ، یک برنامه افزودنی مانند disable-html را امتحان کنید که به شما امکان می دهد قسمتهای مختلف کد سایت خود را خاموش کرده و برای دیدن آنچه که پشت سر گذاشته است تازه سازی کنید.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

نوشته مرتبط

ارسال نظر