طراحی سایت …

عنوان مطلب: طراحی سایت برای مؤسسات حقوقی – بخش اول

کلمه کلیدی: طراحی سایت

چه کسی باید این راهنما را بخواند؟

این راهنمای جامع شما را گام به گام در تمام زمینه های اصلی که باید هنگام طراحی سایت برای شرکت های حقوقی مورد توجه قرار گیرند، کمک می کند. اطلاعات موجود در این راهنما شامل مراحل طراحی سایت مانند:

  • اصول ساخت و طراحی سایت برای سهولت استفاده
  • SEO به عنوان محرک اصلی برای بازدید آنلاین
  • نکات نوشتن در وب برای شرکت های حقوقی برای ارتباطات موثر
  • ملاحظات بازاریابی اخلاقی
  • نکات و بهترین روش های طراحی سایت شرکت حقوقی

این که آیا می خواهید وب سایت خود را برای شرکت حقوقی خود بسازید – یا اینکه می خواهید وب سایتی را که شرکت حقوقی شما از قبل دارد بهینه کنید – این پست به عنوان راهنمای شما عمل خواهد کرد. برای یادگیری اصول طراحی سایت موثر یک شرکت حقوقی به ادامه مطلب بروید.

اصول توسعه و طراحی سایت

هنگامی که تصمیم گرفتید برای طراحی سایت دفتر حقوقی خود سرمایه گذاری کنید ، گام بعدی این است که به راه اندازی سایت خود فکر کنید ، چه نوع وب سایتی برای نیازهای شرکت شما بهترین کار را خواهد کرد و می خواهید به چه صورت باشد.

هزینه طراحی سایت حقوقی، به صنعت و حوزه عملیاتی که در آن کار می کنید بستگی داشته دارد.

به عنوان مثال ، اگر موسسه حقوقی شما به مراجعه کنندگان متکی باشد ، فقط ممکن است برای تأیید هویت آنلاین خود به یک وب سایت ساده شامل شماره تلفن، آدرس، نام تجاری و سایر اطلاعات اساسی نیاز داشته باشید. اگر یک نیاز مشخص برای برجسته شدن از سایر بنگاه های حقوقی یا وکلا وجود داشته باشد، سرمایه گذاری بیشتر در طراحی سایت دفتر حقوقی شما ارزش دارد.

هنگام راه اندازی وب سایت خود باید دو روش اساسی را در نظر بگیرید: انجام آن توسط خودتان، یا استخدام یک طراح سایت حرفه ای برای شرکت حقوقیتان.

1. خودتان این کار را برای طراحی سایت شرکت حقوقی انجام دهید

اگر احساس راحتی می کنید، تعدادی ابزار برای راه اندازی وب سایت دفتر حقوقی خود با هزینه محدود در دسترس است ، مانند:

  • وردپرس: وردپرس یکی از محبوب ترین و مورد اعتمادترین سیستم عامل ها است. آنها یک ابزار ویرایشگر وب سایت بصری ، برنامه های موبایل و دسک تاپ و پشتیبانی مشتری را ارائه می دهند. وردپرس با یکپارچه سازی قوی با Clio ساده سازی ساده مدیریت مدیریت ارتباط با مشتری – یکپارچه سازی اطلاعات و سرنخ های گرفته شده در وب سایت شما را مستقیماً در Clio Grow ساده می کند. (توجه: تا زمانی که از قبل آشنا نباشید ، وردپرس به برخی از تولیدات وب نیاز دارد.)
  • JurisPage. قوانینی منحصراً برای شرکتهای حقوقی ساخته شده است. این آژانس طراحی و بازاریابی وب سایت که توسط یک وکیل تاسیس شده است ، بر کمک به شرکت های حقوقی در ایجاد مشاغل جدید ، تحت تأثیر قرار دادن مراجع ، مشتریان بالقوه و همکاران متمرکز است. شما می توانید روند تولید و جذب سرب خود را ساده کنید ، زیرا همه موارد ارسالی فرم تماس با وب سایت شما با پشتیبانی JurisPage به طور خودکار مخاطبین جدید مشتری را در Clio ایجاد می کند.
  • LawLytics: LawLytics یک بستر وب سایتی است که برای شرکت های حقوقی کوچک ساخته شده است. خواه بخواهید یک وب سایت جدید بسازید یا آنچه را که قبلاً داشته اید ارتقا دهید ، یک عضویت در LawLytics از طریق طراحی و جنبه های فنی ساخت و نگهداری سایت شما از شرکت شما پشتیبانی می کند. و با ادغام LawLytics-to-Clio ، می توانید به راحتی اطلاعات جدید مشتری یا سرور را که از طریق وب سایت شما وارد می شوند به Clio Manage یا Clio Grow وارد کنید.

اگرچه استفاده از این سیستم عامل ها ممکن است آسان باشد، لازم به ذکر است که مطالب و طراحی با کیفیت چیزهای زیادی برای گفتن دارد.

2. توسعه دهندگان وب شرکت های حقوقی حرفه ای

خدمات حرفه ای بسیاری برای شرکت های حقوقی وجود دارد که هزینه ای در حدود چند صد دلار یا بیش از 100000 دلار (بدون احتساب پشتیبانی مداوم برای نگهداری آنها) دارد.

برای یک شرکت حقوقی کوچک، یک توسعه دهنده باید بتواند یک طرح جامع و منحصر به فرد را با آموزش و پشتیبانی مناسب برای چند هزار دلار ایجاد کند. اگرچه به خاطر داشته باشید که تعداد صفحات، پشتیبانی از محتوا و ویژگی های اضافی درگیر می تواند بر هزینه کلی تأثیر بگذارد.

گزینه های زیادی برای پشتیبانی دیجیتال وجود دارد، ، از راه میانه نیز نترسید – پرداخت هزینه ساخت اولیه وب سایت و سپس حفظ آن می تواند شما را برای موفقیت بدون شکست آماده کند. به یادگیری ، آزمایش و تجدید نظر ادامه دهید ، زیرا سرمایه گذاری در وب سایت درواقع همان سرمایه گذاری در رشد شرکت حقوقی شما است.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

نوشته مرتبط

ارسال نظر