شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی در حال جستجوی مقالات مربوط به سئو سایت هستید به عبارات سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه بربخورید. اما به راستی این واژه ها به چه معنا هستند؟ در این مقاله به شرح سئو سایت کلاه سفید می پردازیم. برای بهینه سازی سایت ها در رتبه بندی موتورهای جستجو روش های متعددی وجود دارد برخی از آن ها طبق قواعد موتورهای جستجو هستند و برخی خیر.

 

سئو سایت کلاه سفید

سئو سایت کلاه سفید روش های بهینه سازی و سئو سایتی هستند که از قواعد و اصول موتورهای جستجو تبعیت می کنند تا رتبه بندی بالایی در دراز مدت در نتایج جستجوها به دست بیاورند. سئو سایت کلاه سفید نیازمند زمان و تلاش زیاد است. متخصصین سئو سایت کلاه سفید سایت را با کیفیت بالا بهینه سازی می کنند. اصول سئو سایت آنها در راستای جلب رضایت مشتری است. گوگل به مشتری مداری و کاربر پسندی صفحات وب همیت به ویژه ای میدهد. بنابراین سایت هایی که سئو کلاه سفید دارند محتوای مفید و مرتبط در سایت می گذارند و به جای تقلب و دستکاری در رتبه بندی موتورهای جستجو به تولید محتوای با کیفیت و لینک سازی مرتبط می پردازند. ما به عنوان متخصصین سئو سایت، سئو سایت کلاه سفید را به شدت به شما توصیه می کنیم. زیرا این نوع سئو در درازمدت تاثیر ماندگارتری می دهد و ریسک پنالتی شدن را نیز ندارد. به علاوه در نهایت شما رضایت مشتری را دارید و این یعنی تجارت مطمئن.

تاکتیک های سئو کلاه سفید

  1. سئو کلاه سفید یعنی سئو بدون تقلب. بنابراین با اصول تعیین شده از طرف موتورهای جستجو همخوانی دارد.
  2. محتوایی که خزنده های گوگل ایندکس می کنند باید همان محتوایی باشد که کاربر می بیند. نباید بخشی از محتوا مخفی hidden شود. همچین هدف نهایی مطالب سایت باید کاربر باشد و نه موتورهای جستجو.
  3. کیفیت مطالب باید بالا باشد (محتوای سئو شده) به طوری که به درد کاربر بخورد.  مهم ترین اصل در سئو کلاه سفید صداقت است.
    در نهایت به یاد داشته باشید که گوگل موتور جستجوی هوشمندی است و دوست ندارد ببیند شما برای بهینه سازی مطالب تان از روش های مشکوک یا جعلی سئو سایت استفاده می کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]