سئو سایت و الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندای گوگل محوریت خود را بر آنالیز کیفیت محتوا و مطالب درج شده در سایت قرار داده است. همان طور که بیشتر صاحبان سایت می دانند محتوای کپی شده از دیگر سایت ها یکی از منفی ترین فاکتورها در سئو سایت می شود که علاوه بر اعتباردهی منفی که برای سایت شما دارد می تواند منجر به پنالتی شدن سایت شما نیز شود. گوگل در به روز رسانی های الگوریتم پاندای خود متریک های مختلفی را در راستای بهینه سازی سایت و نیز بهینه سازی محتوا لحاظ می نماید که الگوریتم پاندای 4.2  آخرین نسخه به روز رسانی شده می باشد که کیفیت محتوا را ملاک قرار داده است. در ادامه بیان خواهیم نمود که چگونه و با رعایت چه پارامترهایی خواهید توانست در الگوریتم پاندا اثرگذاری مثبت خود را در سئو سایت داشته باشید.

 

الگوریتم پاندا و سئو محتوا

در ابتدایی ترین فاکتور در خصوص عملکرد الگوریتم پاندا عدم کپی بودن محتوا می باشد. محتوای یونیک که با به روز ترین تیترها و عناوین در حوزه سئو سایت مطرح می گردند می تواند اعتبار بالایی را به سایت شما دهد. البته آیتم مورد توجه دیگر این می باشد که کلمات کلیدی خود را در محتوا بگنجانید و این امر با عنوان سئو محتوا مطرح می گردد. همواره در مباحث آموزشی سئو سایت و بهینه سازی سایت به اهمیت سئو پرداخته می شود اما باید بدانید که هر محتوایی نمی تواند اثرگذاری بالا و مطلوب را در پروسه سئو وب سایت و بهینه سازی سایت شما داشته باشد. در واقع استراتژی محتوا مفهومی است که در این راستا بیان می گردد و با تولید محتوای مرتبط با کلمات کلیدی و همچنین استفاده از کلمات کلیدی در تیتر اصلی صفحات و همچنین تیترهای داخلی صفحات بیان می گردد.

سئو سایت و تاثیر الگورتیم پاندا در آن

اگر بخواهیم اثرگذاری محتوا را بیان نمایید باید بگوییم که بدون تولید محتوای باکیفیت سایت شما نخواهد توانست جایگاه مطلوبی را در پروسه سئو سایت و بهینه سازی سایت بدست آورد و در واقع جایگاه مطلوبی را در رنکینگ در مقابل دیگر سایت ها نخواهد داشت. اگر شما تولید محتوای باکیفیت که با انتخاب تیترهای مناسب همراه شده باشد را در برنامه کاری سایت خود داشته باشید به طور قطع خروجی دلخواه خود که همان داشتن سئو سایت در کلمه کلیدی خاص می باشد را خواهید داشت. کلمه کلیدی سایت خود را انتخاب نمایید و حال محتوا را با افزودن کلماتی به کلمه اصلی تولید نمایید. برای مثال اگر کلمه کلیدی شما سئو سایت باشد، تولید محتوایی با تیترها سئو سایت پیشرفته ، سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت مقدماتی و غیره می تواند کمک بسیاری به شما نماید. در واقع این امر با عنوان استراتژی محتوا بیان می گردد که در الگوریتم پاندای گوگل به آنالیز آن پرداخته می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]