سئو سایت: بهترین زمان استارت سئو چه زمانی است؟

 

بسیاری از وب مسترها این سوال برایشان پیش می آید که پروسه سئو سایت را بهتر است چه زمانی استارت کنند تا به سوددهی لازمه در کوتاه ترین تایم زمانی برسند. سئو سایت به دلیل سودهی که برای کسب وکارها دارند اغلب تمایل دارند که در کوتاه ترین تایم زمانی اجرا شود زیرا که می تواند زودتر به سود خود برسند. اما بهترین زمان برای آغاز و استارت سئو سایت چه زمانی است ؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

سئو سایت در زمان طراحی قالب سایت

شاید در پاسخ سوال بالا باید گفت که سئو سایت را از همان ابتدای طراحی سایت باید مورد لحاظ قرار گیرد. نوع سورس کد استفاده شده در طراحی سایت ، نوع url صفحات ، تگ هدینگ ها که در سورس وجود دارد ، استایل های داخلی موجود در قالب تمامی اینها به عنوان المان های اثرگذار در سئو سایت مطرح می شود که باید مورد توجه قرار گیرند و در صورت رعایت نکردن در زمانی که پروسه سئو سایت استارت می خورد باید به ادیت این موارد بپردازیم.

سئو سایت در زمان تولید محتوای سایت

پس از طراحی قالب سایت حال می خواهید محتوای خود را در درون سایت بگذارید. باید بگوییم که رعایت اصول سئو محتوا موجب می شود که در کوتاه ترین تایم زمانی به رنکینگ مورد نظر خود دست یابید. در واقع در نظر گرفتن سئو در زمان تولید محتوا موجب می شود که محتوا و تیترهای آن را مناسب با اصول سئو پیاده سازی و تولید نماییم. اگر محوریت تیترهای محتوای شما حول کلمه کلیدی شما باشد می تواند ارتباط سایت شما را با آن کلمه کلیدی بیشتر نشان دهد. در واقع شما سئو سایت را از استارت کار سایت آغاز نموده اید و می توانید خود را به عنوان یک سایت قدرتمند به گوگل معرفی کنید. بسیاری از سایت های نوپا در مدت زمان کوتاه به دلیل عملکرد سئو که داشته اند توانسته اند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه که همان سئو سایت و قرارگیری در صفحه اول گوگل بوده است برسند.

سئو سایت برای سایت های عمر گرفته

عنوان های بالا برای سایت های نوپا بوده است. حال اگر بخواهید برای یک سایت عمر گرفته سئو سایت را انجام دهیم باید گفت به دلیل عمر دامنه می توانند با قدرت بیشتری در سئو سایت و رنکینگ عمل نمایند. ادیت های سئو که مرتبط به اصول دورنی سایت و نیز بیرونی سایت می باشد را ابتدا انجام می دهیم و پس از آن اعتبار سازی خارجی را خواهیم داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]