سئو سایت برخی سایت ها چرا قوی تر است؟

سئو سایت برخی سایت ها چرا قوی تر است؟ در واقع چرا برخی سایت ها با تمامی کلمات کلیدی که مرتبط به کسب وکار آنها است و محتوا و صفحه ای را برای آن ایجاد نموده اند بالا می باشند؟ شاید شما برای یک کلمه کلیدی پروسه سئو سایت را انجام دهید و در همان کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل قرار گیرید اما چه چیزی موجب می شود که برخی سایت ها در تمام کلمات کلیدی مرتبط بالا باشند بودن اینکه در آن کلمه کلیدی پروسه سئو سایت را انجام داده باشند.

نقش اعتبار در سئو سایت

اعتبار و تراس رنک پاسخی به سوال طرح شده می باشد که چرا برخی سایت ها سئو سایت قوی دارند. اینکه گوگل و دیگر موتورهای جستجو به سایت شما اعتماد کنند موجب می شود که اگر در زمینه کلمه کلیدی محتوا و صفحه ای را تولید کرده باشید آن را در رنکینگ بالا نمایش دهد بدون آنکه شما بخواهید پروسه سئو سایت را به طور جدی برای هر کلمه کلیدی به طور جدا انجام داده باشید. اثر اعتماد و اعتبار سایت شما به میزان حدودی 60 درصد می رسد که در مقابل دیگر متری ها مانند بک لینک ، محتوا و غیره قرار می گیرد. س بای گفت که اعتبار و تراس رنک  کلیدی ترین و مهم ترین فاکتور در رنکینگ سایت ها می باشد.

اعتبار سایت در سئو از کجاست؟

اما این اعتبار که در پاراگراف بالا گفته اید از کجا به سایت شما داده می شود. در پاسخ این سوال نیز باید گفت که به واسط لیستی از متریک ها در درون سایت و نیز بیرون سایت داده می شود. در واقع در گذر زمان براساس عملکردی که سایت شما دارد اعتبار و اعتمادی را از گوگل کسب می کند.

اعتبارسازی داخلی در سئو سایت

اعتبارسازی داخلی مرتبط به عملکرد شما در درون سایت می باشد. محتوای شما ، روال انتشار محتوا ، رعایت هدینگ ها ، چگای کلمات کلیدی مواردی در این خصوص می باشد.

اعتبارسازی خارجی در سئو سایت

اعتبارسازی خارجی در سئو سایت به نقش بک لینک ها اشاره می کند. هرچه شما از سایت های معتبرتر لینک های بیشتری تهیه کنید پس می توانید بر اعتبار سایت خود بیفزایید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

نوشته مرتبط

ارسال نظر