سئو سایت: اشتباهات در پروسه بک لینک سازی

بک لینک و گذاشتن لینک در قالب کلمات کلیدی در دیگر سایت ها جزو اقداماتی است که در پروسه سئو سایت انجام می شود. اما استراتژی بک لینک سازی به همین راحتی که بیان شد نمی باشد و با رعایت لیستی از موارد همراه می باشد. در واقع اگر در پروسه بک لینک سازی اشتباه نمایید می توانید منجر به پنالتی شدن سایت خود نیز گردید. در ادامه لیستی از این اشتباهات را بیان می نماییم.

گرفتن بک لینک بی کیفیت در سئو

یکی از بزرگ ترین اشتباهات در پروسه بک لینک سازی این می باشد که از سایت های بی کیفیت و بدون اعتبار بک لینک تهیه نماییم. سایت هایی که محتوای کپی گذاشته اند ، سایت هایی در صفحات بسیاری دارند اما در نتایج جایگاه خوبی ندارند ، سایت هایی که پنالتی شده اند. این ها مواردی از سایت های بی کیفیت می باشند که درج بک لینک در این سایت ها تاثیرگذاری منفی در سئو سایت خواهد داشت.

بک لینک از سایت ها با ip یکسان

گوگل ip سایت هایی که بک لینک تهیه نموده اید را نیز بررسی می کند. اگر شما اکثریت بک لینک های خود را از یک ip داشته باشید در نتیجه فرمت غیر طبیعی از بک لینک سازی و تهیه بک لینک را اجرا نموده اید.

روال نامنظم در تهیه بک لینک در سئو

از دیگر اشتباهات در پروسه بک لینک سازی عدم تهیه بک لینک به طور منظم و پیوسته می باشد. در واقع اینکه شما چند هفته بک لینک تهیه کنید و پس از آن تهیه بک لینک را رها کنید و دوباره پس از چند ماه آغاز کنید روال نامناسب در تهیه بک لینک می باشد.

گرفتن بک لینک تنها در یک کلمه کلیدی

اگر تمامی بک لینک های شما در یک کلمه کلیدی و یک لینک باشد پس شما روال غیر طبیعی در بک لینک سازی خود اجرا نموده اید.

تمامی بک لینک ها بصورت نوفالو

اینکه تمامی بک لینک های شما به صورت نوفالو باشد در واقع مثل این می باشد که تمامی بک لینک هایی که شما تهیه نموده اید ی اعتبار است و این اثرگذاری منفی در سئو سایت شما می گذارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]