سئو سایت از چه شاخص هایی تشکیل می شود؟

سئو سایت از شاخص های متعددی که در درون و بیرون سایت اجرا می گردد تشکیل می گردد. تاثیرگذاری که شاخص های سئو دارد در سطح متفاوت می باشد. این شاخص ها در درون سایت و نیز بیرون سایت اجرا می گردند. در ادامه لیستی از متریک های سئو را بیان می نماییم.

انتخاب کلمه کلیدی در سئو

انتخاب کلمه کلیدی در سئو بسیار مهم می باشد زیرا که تمامی اقدامات بعدی در پروسه سئو سایت را تحت کنترل خود قرار می دهد. کلمه کلیدی که بیشترین جستجو را داشته باشد رقابت بیشتری را نیز در بر میدارد و این امر موجب می شود که پروسه سئو سایت با سختی بیشتری همراه شود.

محتوا براساس اصول سئو

محتوا نیز براساس اصول سئو باید تهیه و منتشر گردد. درج نمودن کلمه کلیدی و نیز چگالی کلمه کلیدی در محتوا مهم می باشد و شما باید این موضوع را حتما مورد توجه قرار دهید. تیتر محتوا و نیز عناوین استفاده شده حول کلمه کلیدی شما باشد تا محوریت سایت را نشان دهند.

اعتبار سازی خارجی در سئو سایت

اعتبارسازی خارجی که با تهیه لینک ها و تبلیغات در دیگر سایت ها انجام می گردد می تواند اعتبار را به سایت شما بخشد که در واقع اثرگذاری در سئو سایت شما خواهد داشت.

توجه به هدینگ های صفحات

هدینگ و تیتر صفحات را در ارتباط با کلمه کلیدی اصلی سایت تنظیم نمایید تا بتوانید محوریت سایت خود را به گوگل نشان دهید. مرتبط ترین تیترها که در ارتباط با کلمه کلیدی شما می باشد و برای کاربران شما سومند می باشد را تهیه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]