سئو سایت:چگونه کاربران را مدت بیشتری در سایت نگه دارید؟

اینکه بتوانید کاربران را مدت زمان بیشتری در سایت خود نگه دارید برای وب مسترها مهم می باشد. زیرا که اگر کاربران تایم بیشتری را در سایت شما بمانند می تواند فرصت های بازاریابی شما را افزایش دهد و همچنین این ترافیک کاربران در پروسه سئو سایت شما اثرگذار می باشد.در ادامه به آنالیزی در خصوص متریک هایی که موجب ماندگاری و ماندن کاربر در سایت شما می شود در سئو سایت خواهیم پرداخت.

ماندن کاربران در سایت چه تاثیری در سئو سایت می گذارد؟

کاربران اگر مدت بیشتری در سایت شما باقی بمانند این نشان رضایتمندی از سایت شما می باشد و در واقع احتمال اینکه در دفعات بعدی به سایت شما رجوع نماید بسیاربالا می باشد و به نوعی برند شما و نام سایت شما در ذهن کاربر حک می گردد. به عبارتی شما در جهت برندسازی سایت خود فعالیت نموده اید.

آیتم های کاربرپسندی سایت در سئو

چه آیتم هایی موجب می شود که سایت شما از دید کاربر جذاب باشد. هرچه سایت شما کاربرپسندتر باشد می توانید ترافیک بیشتری را در سایت خود داشته باشید و به موجب آن می توانید سئو سایت خود را تقویت نمایید. در ادامه لیستی از این آیتم ها را بیان می نماییم

گرافیک سایت در سئو

گرافیک زیبای سایت و درج تصاویر زیبا در سایت می تواند به شما کمک نماید تا نظر کاربران را جلب نمایید. قالب حرفه ای سایت ، بنرهای زیبا ، تصاویر زیبا و مرتبط به محتوا تمامی می تواند مورد جلب نظر و توجه کاربران قرار گیرد.

بازاریابی محتوا در جذب کاربر و سئو

کاربرن به منظور خواندن محتوا و یافتن محتوای مورد نظر خود وارد سایت می شوند پس بنابراین اگر شما محتوای جذاب فراهم کنید می توانید کاربران را در مدت زمان بیشتری در سایت نگه دارید. بازاریابی محتوا در معنای تولید محتوای با کیفیت می باشد که مورد نیاز کاربران می باشد و حتی می تواند موب وب برندینگ شما شود و کاربران شما را به عنوان منبعی معتبر در زمینه کاری بدانند که این خود اثرگذاری در سئو سایت خواهد داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]