سئو سایت:تاثیرگذاری تبلیغات متنی فالو چگونه است؟

تبلیغات متنی فالو که با پرداخت مبلغی به صورت ماهانه انجام می گیرد به واسط کلمه کلیدی انجام می گیرد و در واقع شما لینک سایت خود را به واسط کلمه کلیدی در دیگر سایت ها در دوره زمانی یک ماهه و یا تعداد ماه های مشخص درج می کند. در ادامه به آنالیزی از اثرگذاری تبلیغات متنی فالو در روند سئو سایت خواهیم پرداخت.

تبلیغات متنی فالو در سئو سایت

تبلیغات متنی فالو در سئو سایت چه اثرگذاری خواهند داشت. امری که بدیهی است این است که درج بک لینک و لینک خارجی در سایت های معتبر در روند سئو سایت شما اثرگذاری مثبتی را خواهد داشت. پس بنابراین گرفتن تبلیغات متنی فالو از سایت های معتبر اثرگذاری مثبت را در روند سئو سایت شما خواهد داشت و اعتبار را به سایت شما در کلمه کلیدی خریده شده خواهد بخشید.

اثر حذف تبلیغات متنی فالو در سئو سایت

شما تبلیغات متنی فالو را برای تایم زمانی مشخص خریداری می نمایید برای مثال یک ماه ، دو ماه و غیره. حال اگر این تایم سپری شود و شما به تمدید خرید تبلیغات متنی فالو خود نپردازید در نتیجه لینک حذف خواهد شد و این برداشته شدن بک لینک اثرگذاری منفی در سئو سایت شما خواهد داشت. در واقع سایت هایی که به خرید بک لینک و تبلیغات متنی می پردازند پس از برداشته شدن بک لینک به یکباره افت بسیاری را روبه رو می شوند.

جهت دریافت مشاوره در زمینه سئو سایت همین حالا با ما تماس بگیرید!

سئو مکانیک مکانیک سئو شماست!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]