سئو سايت و اعتبار سايت

يكي از فاكتور هاي مهم در سئو سايت، اعتبار سايت است كه متاثر از عواملي مانند طول عمر سايت و اعتبار سازي داخلي و اعتبار سازي خارجي سايت مي باشد. سايت هاي معتبر در موتورهاي جستجو بهتر و در لينك هاي بالاتري نمايش داده مي شوند زيرا موتورهاي جستجو مانند گوگل ترجیح می دهند نتایج جستجوی خود را معتبرتر کنند. گوگل این کار را با خزنده ها و الگوریتم ها انحام می دهد. برای افزایش اعتبار سایت خود باید صبر کنید تا طول عمر سایت شما بالا برود. طول عمر سایت یک عامل مهم در بهینه سازی و سئو سایت است. موتورهای جستجو می دانند که سایت های با طول عمر بالاتر سایت های ماندگارتر، فعال تر و حرفه ای تری هستند و یک روزه نیامده اند که یک روزه بروند.

سئو سايت و اعتبار داخلی سایت

از عوامل موثر در اعتبار داخلی سایت تولید محتوای مفید و غیر کپی است، استفاده از لینک های معتبر نیز اعتبار سایت شما را بالا میبرد. هرچه مطالب داخلی سایت خود را مستمرتر به روز کنید امتیاز بیشتری از نظر اعتبار میکیرید. نکته مهم دیگر هدینگ های سایت شما و پاراگراف های اول مطالب سایت شما است که هرچه بیشتر کلکات ملیدی داشته باشد به گوگل سیگنال بیشتری در زمینه اعتبار سایت تان می فرستد. اگر کاربران مطالب سایت شما را در شبکه های اجتماعی و فروم ها به اشتراک بگذارند نیز باز اعتبار بیشتر به دست می اورید.

سئو سايت و اعتبار خارجی

اعتبار از مهمترین فاکتورهای بهینه سازی وسئو سايت است. اگر سایت های معتبری به سایت شما لینک بدهند اعتبار سایت شما بالا می رود. برای افزایش اعتبار می توانید از دوستان و حتی همکاران و رقبای خود بخواهید که لینک شما را در سایت خود بگذارند و شما نیز در مقابل لینک ان ها را در سایت خود بگذارید. هر لینک یک رای مثبت به اعتبار سایت شما است. هرچه ای پی این سایت ها متفاوت تر باشد بهتر است. برای افزایش اعتبار سایت خود از سرور مطمئن دامنه و هاست بگیرید تا سرعت سایت شما نیز بالا باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]