رنک مث

بهینه سازی وردپرس به وسیله بهره‌گیری از افزونه های سئو خیلی حرفه‌ای قطعاً بهتر و راحت تر از سئو نمودن سایت هایی مبنی بر بقیه سیستم های مدیریت محتوا خواهد بود.

افزونه رنگ مث که از برترین افزونه های بهینه سازی وردپرس می باشد، تا چند وقت قبل فقط تحت عنوان یک نسخه رایگان و به وسیله مخزن وردپرس قابلیت دانلود نمودن را داشت و در تازگی نسخه پولی آن هم به وسیله شرکت سازنده وارد بازار شده است و در اختیار مدیران سایت ها و طراحان سایت ها و مدیران کسب و کارها قرار گرفته.

در ادامه با یکسری قابلیت ها و امکانات ویژه این افزونه رنگ مث آشنا خواهیم شد و به مقایسه نمودن این پلاگین با بقیه مواردی که شبیه آن هست خواهیم پرداخت.

چرا رنک مث بهترین افزونه سئو می باشد

رنک مث پرو یک افزونه بهینه سازی می باشد که خیلی کامل است؛ در حقیقت شما با بهره گیری از رنک مث هر اندازه از یک افزونه بهره بهینه‌سازی انتظار داشته باشید، به بهترین شکل ممکن در اختیار شما می گذارد.

خیلی باید به آن دقت نمود در رابطه با افزونه رنک مث این است که توجه داشته باشید این پلاگین بهینه سازی وردپرس تغییراتی را به تنهایی برای شما ایجاد می کند که قبل از این باید برای دسترسی به آن از چند پلاگین بهره می گرفتید.

اهمیت رنک مث

رنک مث این قابلیت را برای شما ایجاد خواهد کرد که توانسته باشید بدون اینکه از وردپرس خارج شوید و با متصل شدن سرچ کنسول به افزونه پر اهمیت‌ترین پیام های کنسول جستجوی گوگل را در پنل مدیریت سایت خود مشاهده نمایید.

و در اسرع وقت که امکان دارد به برطرف کردن ایرادات و عیوبی که وجود دارد بپردازید.

امکانات زیر خواهید توانست شرایطی را برای شما ایجاد نماید که هرچه با شتاب بیشتر به لینک های اول گوگل دست پیدا کنید، مشاهده کردن خطاهای که برای سایت وجود دارد، مشاهده نمودن کلمات کلیدی که دارای رتبه هستند و ارور ها و اخطارهای ایندکس گوگل.

افزونه رنک مث

افزونه بهینه سازی رنک مث که از پرطرفدارترین افزونه ها برای بهینه سازی وردپرس می باشد و به تازگی نسخه پرو آن هم ایجاد شده است و با مشاهده کردن و دیدن ویژگی ها و مزایای این افزونه واقعاً انسان شگفت زده خواهد شد و هیچ کس در خریداری کردن آن تردید نخواهد داشت.

برای اینکه بهتر با این افزونه آشنا شوید و بدانید که چرا می‌تواند این افزونه رنگ مثل یک گزینه خیلی جذاب برای بهینه سازی سایت وردپرس باشد کافی می باشد که ابتدا نگاهی به بعضی از مزایای چشمگیر آن داشته باشید و قابلیت‌ها و امکاناتی که این افزونه بهینه ساز در خدمت مدیران سایت ها قرار می دهد را ببینید و بعد از آن حتماً علاقه‌مند به آن خواهید شد.

رنک مث پرو

مدیران سایت ها خواهند توانست با دسترسی داشتن به وسایل گوناگون ترافیک ورودی به سایت خود را بالا ببرند این افزونه رنک مث با سئو نمودن سایت شما و بهینه‌سازی کردن محتوای آن انجام خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد تا شما نتایج خوبی در موتورهای جستجوگر داشته باشید و از رقیبان خود جلو بزنید.

و اینکه شما از لینکهای اول گوگل قرار بگیرد یک افزونه بهینه سازی خواهد بود و ساخته شده است تا اینکه به مدیران سایت ها کمک نماید بهینه کردن را از قوی ترین منبع و پایدارترین آن که به ترافیک ورودی برای هر سایت هست یاد بگیرند با ظرفیت اتوماسیون که هوشمند خواهد بود.

قدرت و توان یک گروه بهینه سازی خیلی حرفه‌ای را شما احساس خواهید کرد بهینه سازی سایت شما را با چند کلیک بالا خواهد برد و آن را رشد خواهد داد و این افزونه هر آن چیزی را که برای سئو به دنبال آن هستید به شما هدیه خواهد داد.

رنک مث چیست

به قول تولیدکنندگان رنک مث این افزونه برای بهینه سازی سایت می باشد یک چاقوی سوئیسی همه کاره خواهد بود، این افزونه که برای بهینه سازی و رتبه دادن به سایت به شما کمک خواهد کرد و رقیب اصلی آن یعنی چند امکان و قابلیت و کارایی دارد که کارایی های رنگ است از آن بیشتر خواهد بود.

در ادامه برخی از قابلیت‌های آن را برای شما معرفی میکنیم و آموزش خواهیم داد رنگ مست بیشتر از ۲۰۰ هزار مرتبه دانلود شده است و نصب گردیده است و یک ساعت از آخرین آپدیت آن گذشته است و این افزونه به وسیله نه زبان زنده در جهان مانند فارسی و انگلیسی هماهنگ و سازگاری دارد و متوسط امتیاز نزدیک به ۵ ستاره را از بین همه نمره های خود دریافت نموده است و خیلی مزایای دیگر.

ویژگی های رنک مث سئو

بهتر است بقیه مباحث خوبی نوشته یعنی معرفی کردن ویژگی های رنک مث را هم بدانید و ببینید که چه عاملی سبب گردیده تا همیشه از آن به عنوان برترین افزونه در زمینه بهینه سازی در سال ۲۰۲۰ نام برده شود.

در ادامه ویژگی های آن را برای شما معرفی خواهیم کرد و مرجع ما برای این اطلاعات و داده ها سایت وردپرس خواهد بود، اما در بخش‌های تجربیات شخصی خود را هم به آن اضافه خواهیم نمود.

نصب آسان

نصب کردن رنک مث چیزی نخواهد بود که یک بهینه ساز و کار خیلی حرفه ای به خاطر آن افزونه سئو سایت را تغییر دهد؛ اما به هر حال نصب کردن آسان هم یکی از مزایای خواهد بود که افزونه رنک مث از آن برخوردار است و به شدت خواهد توانست برای کاربرانی که تازه کار می‌باشند و مدیران سایت ها که هنوز خیلی خوب با فضای سه و آشنا نخواهند بود خوشحال کننده خواهد بود.

نصب نمودن این افزونه و پیکربندی آن زمان کمی خواهد برد و قسمت‌های زیادی از کار خود افزونه و به شکل اتوماتیک انجام می پذیرد.

کاملا رایگان

هیچ گونه دلیل عقلی و منطقی برای این قضیه نیافته اند که چرا اینطور افزونه باید با این همه امکانات و قابلیت ها به شکل کاملا رایگان عرضه گردد، اما اگر شما در رابطه با این قضیه نظری دارید در قسمت نظرات با ما آن را به اشتراک بگذارید.

Rank math pro نوین وردپرس

با نوین وردپرس شما همه را خواهید بود تا یکی از قویترین افزونه های بهینه سازی وردپرس را برای شما معرفی نماید این ابزار قوی افزونه رنک مث نامگذاری شده است.

و قابلیت های این پلاگین هوشمند آنقدر حرفه ای خواهد بود که خواهید توانست آن را جایگزین افزونه یواست سئو نمایید و برای اینکه سئو سایت خود را داشته باشید از این افزونه رنگ مست استفاده نمایید این افزونه نسخه پولی با بهینه سازی قسمت های گوناگون سایت شما خواهد توانست محتواهای شما را در صفحات و لینک های ابتدایی جستجوی گوگل قرار دهد.

رنک مث که در سایت وردپرس نوین منتشر گردید از شما خواهید توانست نسخه فارسی رنک مث را از این سایت نوین وردپرس مشاهده و آنرا تهیه کنید و می توانید برای خرید کردن این افزونه قیمت مناسبی پرداخت کنید.

 

ارسال نظر