رنکینگ یا رتبه سایت در موتورهای جستجو را رنک سایت می گویند. رنک سایت از آن جهت بسیار حائز اهمیت است که نشانه ترافیک بالای سایت شما و نهایتا کاربرپسندی است. ترافیک سایت به تعداد بازدیدهای سایت شما اطلاق می شود. موتورهای جستجو سایت های با ترافیک بالا را ترجیح می دهند زیرا می دانند این سایت ها از طرف مخاطب رای مثبت گرفته است. سایت های با ترافیک بالا سئو یا بهینه سازی شده اند.

افزایش رنک سایت: افزایش درآمد

بنابراین وقتی سایتی در موتورهای جستجو در صفحات جلوتری بیاید و به اصطلاح رنک بهتری داشته باشد، کاربرها و در نتیجه مشتری های بیشتری را نیز می تواند به خود جلب کند. کسب مشتری بیشتر یعنی درآمد بیشتر. اما کاربر بالقوه چطور می تواند مشتری بالفعل شود؟ برای افزایش درآمد یا درامدزایی از طریق سایت می بایست ابتدا سایت خود را بهینه سازی کنید. تمام کالاها و جنبه های مختلف کسب و کار خود را روی وبسایت خود بگذارید.

افزایش رنک سایت و سئو سایت

برای افزایش میزان درآمد با استفاده از سایت باید سایت خود را با توجه به نیاز کاربر بهینه سازی کنید تا رنک سایت و در نتیجه اعتبار آن برای موتورهای جستجو بالا برود. وبسایت خود را حرفه ای کنید. یک طراحی سایت حرفه ای می تواند از نظر سئو رون سایتی به شما کمک کند. در سایت خود بلاگی بسازید و در آن وبلاگ محتواهای کاربرپسند در مورد خدمات و محصولات خود بگذارید.برای هر یک از محصولات خود و یا خدمات مختلف خود صفحات جداگانه ای در سایت خودایجاد کنید. با این کار حضور شما برای موتورهای جستجو پررنگ تر می شود و موتورهای جستجو می فهمند شما یک تیم بزرگو حرفه ای هستید که حرف های زیادی برای گفتن دارید.

سئو سایت و درآمدزایی

وقتی سایت شما بهینه سازی بشود، وقی کلمات کلیدی درستی را در سایت بهینه سازی کردید، وقتی درآن عکس های زیبا و مطالب ارزشمند به اشتراک گذاشتید، وقتی با سایرین لینک به اشتراک گذاشتید و وقتی درگاه فروش سایت خود را منظم کردید می توانید انتظار افزایش درامد را داشته باشید. برای این که شما از طرف مخاطب انتخاب شوید باید کاملا حرفه ای رفتار کنید. سامانه مجزایی برای ارتباط با مشتری و فروش خدمات یا کالا در سایت خود قرار دهید. می توانید سبد خرید در سایت خود قرار دهید یا قابلیت مقایسه کردن انواع خدمات را روی سایت بگذارید تا مشتری احساس بهتری در هنگام خرید داشته باشد. بهتر است قیمت دقیق کالا یا خدمات سایت خود را در بخش مربوط به هر کدام بگذارید تا مشتری اعتماد کند.

در نهایت به یاد داشته باشید که بدون ترافیک یا بازدید کننده خبری از فروش و در نتیجه درآمدزایی نیست.

جهت دریافت مشاوره در زمینه سئو سایت همین حالا با ما تماس بگیرید!

سئو مکانیک مکانیک سئو شماست!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]