09225413091

مقدمه

بک لینک pbn خلاصه‌شده عبارت Private Blog Networks و به معنی شبکه خصوصی وبلاگ‌ها است. اگرچه لینک‌سازی‌های قوی دیگری نیز وجود دارند اما لینک سازی PBN خود یکی از قوی‌ترین لینک‌ سازی‌ها است که بر روی انواع رپورتاژ نیز قابل اجراست.

لازم است بدانید هدف اصلی PBN هایپرلینک کردن از یک سایت به یک دامنه‌ی واحد است. در این راستا صفحات پولی مانند مقالات مربوط به محصول و خدمات معمولأ مورد هدف واقع می‌شوند.

مزایا و معایب خرید بک لینک PBN

لینک سازی یکی از روش‌های موثر در بهنیه‌سازی و سئو سایت محسوب می‌شود. درصورتی که فرآیند لینک سازی (link building) درست انجام شود شما می توانید راه صد ساله را به‌عبارتی یک شبه طی نمایید اما درصورت نداشتن اطلاعات کافی و انجام این کار به روش نادرست به‌سرعت توسط گوگل شناسایی خواهید شد و حتی ممکن است سایت شما در یک کلمه خاص پنالتی شود. بنابراین لازم دانستیم تا مزایا و معایب خرید بک لینک PBN را در ادامه این مقاله بازگو کنیم.

مزایای خرید بک لینک PBN

اگرچه خرید بک لینک pbn برای وب سایت می‌تواند در مواردی مضر واقع شود اما عکس این قضیه هم صادق است. یعنی می‌تواند در مواردی مفید باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم که هنگام خرید بک لینک pbn  یا استفاده از این بک لینک‌ها موارد زیر را درنظر داشته باشید:

۱- سایت های PBN بایستی حتماً به یک ایندکسر ایده آل متصل شوند تا رپورتاژ های شما را در سریعترین زمان ممکن ایندکس نماید.

۲- سایت های PBN بهتر است دارای CDN باشند که بهترین گزینه این موضوع نیز کلودفلر می‌باشد.

۳- هر کدام از سایت ها آیپی ها و DNS های اختصاصی داشته باشند.

۴- درصد لینک‌های خروجی در رپورتاژ ها فقط ۱ درصد الی ۴ درصد باشد. بیشتر از این مقدار توصیه نمی‌شود.

۵- سایت‌های PBN هر کدام دارای بک لینک‌های معتبری همانند بک لینک‌های دانشگاهی باشند تا بتوانند تراست مناسب را به سایت شما انتقال دهند.

۶- وب سایت‌های PBN بایستی محتوای باکیفیت و کپی‌نشده داشته باشند.

۷- سایت های PBN بایستی حتماً به خودی خود تولید کننده محتوا باشند یعنی روزانه حداقل ۱۰ مطلب داخل هر سایت بدون لینک خروجی درج شود.

معایب خرید بک لینک PBN

همانطور که پیش‌تر گفتیم خرید بک لینک PBN می‌تواند درمواردی مضر واقع شود. اگر PBN ها به درستی کانفیگ نشده باشند به راحتی مضر بودن آن PBN را مشاهده خواهید کرد که در بسیاری از موارد می‌تواند موجب جریمه‌شدن سایت شما و حتی  پنالتی‌شدن سایت در آن کلمه شود.

روش‌های خرید بک لینک PBN

بک لینک - سایت سئو مکانیک
بک لینک – سایت سئو مکانیک

برای خرید بک لینک PBN لازم است تا تمامی نکات ذکر شده را درنظر داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب‌ها را نمایید. همچنین بدین منظور مشاوران سایت سئو مکانیک در دسترس هستند تا بتوانند در این مسیر شما را راهنمایی کنند. لینک سازی یک مرحله حساس و غیرقابل جایگزین در سئو سایت است. بدون لینک سازی آمدن به صفحه یک گوگل عملا سخت و یا غیرممکن است. بنابراین توصیه می‌کنیم اگر به‌دنبال آمدن به صفحه یک گوگل هستید یا قصد لینک‌سازی دارید حتما با متخصصان سئو درخصوص لینک سازی صحبت نمایید.