09225413091

مقدمه

بک لینک هرمی یک روش بسیار تاثیرگذار در لینک سازی است. لینک سازی با بک لینک هرمی درواقع یک روش کلاه خاکستری در سئو سایت محسوب می‌شود. اگرچه استفاده از بک لینک ها و تاثیر آن در سئو سایت بسیار کمتر شده‌است اما با این وجود هنوز هم بک لینک ها یک روش بسیار قدرتمند و تاثیرگذار در سئو سایت محسوب می‌شوند.

مزایای استفاده از بک لینک هرمی

بک لینک هرمی کلیه مزایای استفاده از بک لینک برای سئو سایت را دارا می‌باشد اما به‌طورکلی دو مورد زیر فاکتورهایی مهمی برای انتخاب روش لینک سازی محسوب می‌شوند که بک لینک هرمی آن‌ها را دارا می‌باشد.

 • یک روش جدید و قدرمتند برای لینک برای سئو سایت.
 • با استفاده از ساخت بک لینک هرمی شانس بهتری برای دیده‌شدن در نتایج اول گوگل خواهید داشت.

چگونه می‌توان بک لینک هرمی ساخت؟

برای ساختن بک لینک هرمی ابتدا باید یک‌سری اصول اساسی را رعایت نمایید.

 1. انتخاب کلمات کلیدی

پیش از هر اقدامی ابتدا باید کلمات کلیدی موردنظر خود را مشخص نمایید. انتخاب کلمات کلیدی موضوع بسیار مهمی است که اگر به درستی نتوانید کلمات کلیدی سایت تان را انتخاب کنید نمی‌توانید در نتایج اول گوگل دیده شوید. برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب می‌توانید مقاله کلمات کلیدی را مطالعه نمایید.

 1. تولید محتوای باکیفیت و سئو شده

همانطور که می‌دانید تولید محتوای باکیفیت یک عامل مهم و با کیفیت در سئو سایت محسوب می‌شود. برای این منظور می‌توانید به مقاله ما درمورد تولید محتوا سری بزنید. لازم است بدانید هر چقدر هم برای سایتتان بک لینک هرمی بسازید، اگر محتوای بی‌کیفیت تولید کنید، نمی‌توانید باز هم به نتایج اول گوگل برسید.

پس از انجام این ۲ گام اصلی شما می‌توانید شروع به ساخت لینک هرمی کنید. هنگام لینک سازی باید چند نکته اساسی را درنظر داشته باشید:

 • بک لینک هرمی خود روشی قدرتمند برای لینک سازی است اما با این وجود بهتر است برای لینک‌های لایه اول بک لینک بسازید. این کار باعث می شود به مرور زمان قدرت بک لینک‌هایی که برای سایتتان ساختید بیشتر شود. هر چقدر قدرت بک لینک‌ها بیشتر شود شانس شما برای رسیدن به نتایج اول گوگل بیشتر است.
 • هنگام لینک سازی سعی کنید طبیعی عمل کنید. درصورت افراط و غیرطبیعی عمل کردن گوگل متوجه نیت شما خواهدشد و امکان رخ‌داد پنالتی برای سایت شما افزایش می‌یابد. همچنین از خرید بک لینک هرمی بیش از حد خودداری نمایید.
 • برای لینک‌ سازی از انکترتکست‌های مختلف استفاده نمایید.

خرید بک لینک هرمی

بک لینک - سایت سئو مکانیک
بک لینک – سایت سئو مکانیک

برای خرید بک لینک هرمی از طریق سایت‌ها، و شرکت‌های مختلفی می‌توانید اقدام نمایید اما پیش از خرید بک لینک هرمی بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • خرید بک ‌لینک هرمی باید به طور طبیعی صورت گیرد و از خرید بک لینک به میزان انبوه خودداری شود.
 • بهتر است بک لینک‌ها به‌صورت میکس Dofollow , nofollow باشند.
 • در هنگام خرید بک لینک هرمی از باکیفیت بودن بک لینک ها اطمینان حاصل نمایید.
 • خرید بک لینک های باکیفیت مانند لینک های وب ۲.۰ ، بلاگ پست های با پیج رنک بالا ، سوشیال بوکمارک های باکیفیت و …