جذب ترافیک و افزایش بازديد كننده و سئو سايت

بسیاری از صاحبان تجارت از روش های بهینه سازی و سئو سایت برای جذب ترافیک و افزایش بازدید کننده در سایت خود استفاده می کنند. ترافیک بیشتر یعنی بازدید بیشتر و بازدید بیشتر یعنی درامد بیشتر. اما درواقع این معادله ساده همیشه درست نیست. در جذب ترافیک باید به شیوه صحیح تلاش کنید. باید دقت کنید چه مخاطبی را به سایت خود جذب می کنید. ترافیک سایت شما باید از میان کاربرانی انتخاب شوند که پتانسیل مشتری شدن را دارند. برای این کار باید مطالب درست و با کلمات کلیدی و هدینگ های مطلوب در سایت خود بگذارید تا در موتورهای جستجو رتبه بهتری کسب کنید.

 

تاثیر ترافیک بر سئو سايت

ترافیک سایت باعث میشود که گوگل سایت شما را معتبر بداند. سایت هایی با امار بازدید بالا از نظر موتورهای جستجو، معتبرتر، مفیدتر، و محبوب تر تلقی می شوند. بنابراین گوگل نیز سایت شما را از سایت رقیب شما جلوتر نشان میدهد. اما ترافیک تعریف مشخصی دارد. ترافیک ارگانیک سایت شما را بهتر بهینه سازی و سئو ميكند. گاهی برخی سایت های غیر حرفه ای اقدام به خرید ترافیک روزانه برای کسب اعتبار سایت خود میکنند. اگر چه کوگل می گوید این سایت ها با ترافیک مصنوعی رتبه منفی در سئو و بهينه سازي سایت خواهند گرفت اما ما به عنوان سئوکاران حرفه ای میبینیم این افراد تاثیر مثبتی بر سئو نهايتا مشاهده ميكنند.

تاثیر بازدید کننده بر سئو سايت

برای افزایش بازدیدکننده و بهبود سئو سايت روش های متعددی وجود دارد. می توانید با حضور در شبکه های مجازی ترافیک به سایت خود جذب کنید. برای این کار باید مطالب جذاب و کاربر پسند در شبکه های مختلف مجازی به اشتراک بگذارید تا مخاطبین سایت شما با کلیک روی لیتک ادامه مطلب بتواند ترافیک ساید شما را بالا ببرد. انتخاب هدینگ یا عنوان مناسب نیز راه مفید دیگری برای جرب ترافیک است. انتخاب عنوان های جذاب، چالش برانگیز، جنجالی، و از این دست که کاربر را وادار به کلیک برو روی ادامه مطلب کنذ راه مفیدی برای جذب بازدید کننده است. مطالعات نشان میدهد سایت هایی با مطالب با عنوان جذاب تر بیشتر باز اشتراک گذاری می شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]