بررسی سئو سایت و آنالیزی از وضعیت عملکردی شما در پروسه بهینه سازی سایت می تواند در جهت بهبود رنکینگ شما عمل نماید. اغلب صاحبان سایت تمایل دارند که بدانند تا چه میزان سئو سایت را اجرا نموده اند و در واقع بررسی سئو سایت خود را در قالب گزارش و داده هایی داشته باشند. در این مفهوم سایت های آنلاین سئو بسیاری وجود دارد که به آنالیزی از عملکرد سایت می پردازند و براساس متریک های مختلفی که برای خود تعیین نموده اند بررسی سئو سایت شما را به انجام می رسانند و نیز عدد و رنکینگی را به شما اعلام می نمایند.

بررسی سئو سایت در woorank

سایت woorank از سایت های معتبر در جهت بررسی سئو سایت می باشد که در آن بررسی از وضعیت سئو on-page و نیز off-page شما می باشد و به طور ویژه اصول سئو درونی سایت شما را بررسی می نماید. بررسی تگ heading ،  تگ title ، تگ توضیحات ، تگ h1  ، تگ h2 و … ، بهینه بودن تصاویر ، بهینه بودن فایل های js و css ، موبایل فرندلی بودن سایت ، میزان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و دیگر موارد را بررسی می نماید.

بررسی سئو سایت در Open Site Explorer

سایت Open Site Explorer آنالیزی از وضعیت سئو سایت و نیز اعتبار دامنه شما می نماید. آدرس زیر را در مرورگر خود وارد نمایید و سپس آدرس دامنه خود را وارد نمایید تا بررسی از وضعیت سئو سایت شما ایجا گردد.

https://moz.com/researchtools/ose/

در این آدرس اطلاعاتی همچون میزان بک لینک ها به واسط مشخص نمودن متن انکر تکست آن ، میزان لینک دهی داخلی به واسط کلمات کلیدی ، مهم ترین صفحات سایت ، آدرس بک لینک های تهیه شده ، اعتبار دامنه شما ، اعتبار صفحه سایت شما ، بررسی اعتبار بک لینک های شما ، تشخیص لینک های اسپمی و دیگر آنالیزها را فراهم می آورد و از سایت های قدرت مند در جهت بررسی سئو سایت شما می باشد.

بررسی سئو سایت در seo workers

سایت seo workers نیز بررسی سئو سایت شما را با درج آدرس دامنه خود اجرا می نماید.

http://www.seoworkers.com/tools/analyzer.html

با مراجعه به آدرس بالا می نمایید آنالیزی از وضعیت سئو سایت خود براساس متریک های مشخصی را داشته باشید که در آن بررسی از تگ title ، تگ توضیحات ، alt تصاویر ، حجم کلمات کلیدی ، لینک دهی داخلی و غیره را بررسی می نماید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه سئو سایت همین حالا با ما تماس بگیرید!

سئو مکانیک مکانیک سئو شماست!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]