اشتباهات سئو سایت که نباید انجام دهید؟

اشتباهات سئو سایت مواردی هستند که با انجام آن ، پروسه سئو سایت شما در روند منفی قرار می گیرد. در واقع وب مسترها گاها اعمالی در جهت روند پیشرفت سئو سایت خود انجام می دهند که بالعکس نتیجه منفی را خواهد گذاشت و گاها این اشتباهات موجب پنالتی شدن سایت و حذف سایت از نتایج جستجو می شود. در ادامه به برخی اشتباهات که توسط وب مسترها انجام می گردد خواهیم پرداخت.

تهیه بک لینک بی کیفیت در حجم بالا در سئو

بک لینک ها نقش اعتبار دهنده به سایت شما را ایفا می کنند از این رو افراد به خرید بک لینک و تهیه بک لینک رو می آورند و خرید بک لینک های بی کیفیت از سایت هایی با اعتبار پایین از جمله اشتباهاتی می باشد که گاها در پروسه سئو سایت انجام می گردد. تهیه بک لینک بی کیفیت در حجم بالا از سایت های بی اعتبار و در مدت زمان کوتاه می تواند حتی به پنالتی شدن سایت نیز منجر گردد.

مطالب کپی از دیگر سایت ها در سئو

داشتن محتوای خوب و با کیفیت موجب جذب نظر کاربر می شود . این موضوع گاها دیده می شود که برخی وب مسترها مطالب خوب دیگر سایت ها را کپی می نمایند و بدون هیچ تغییر و یا با اندک تغییر در سایت خود قرار می دهند بطوریکه گوگل متوجه کپی بودن محتوا می گردد و بدین واسط حتی امکان پنالتی شدن سایت نیز وجود دارد.

عدم به روز رسانی سایت در سئو

از دیگر اشتباهاتی که در پروسه سئو سایت توسط وب مسترها اتفاق می افتد این است که از زنده و اکتیو بودن سایت غافل می شوند و پس از استارتی که برای سایت خود می زنند دیگر به روز رسانی و انتشار محتوای جدید را کنار می گذارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]