آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت، بررسی و تحلیلی از عملکرد سایت براساس متریک های سئو و بهینه سازی سایت به انجام می رساند که در آن لیستی از پارامترها را لحاظ می نماید. پیش از انجام پروسه سئو سایت باید آنالیزی از وضعیت سئو داشته باشیم و تحلیلی از عملکرد سایت داشته باشیم. وضعیت محتوا و اینکه آیا سئو محتوا به انجام رسیده است یا خیر؟ وضعیت لینک دهی خارجی و اینکه آیا لینک های معتبری برای سایت ایجاد شده است؟ آنالیز سرعت سایت و اینکه آیا تصاویر و فایل ها بهینه شده اند. در ادامه به بیان مواردی که در آنالیز سئو سایت انجام می شود خواهیم پرداخت.

آنالیز سئو سایت و محتوا

محتوا به عنوان متریک مهم و تاثیرگذاری در سئو سایت بیان می شود که در آنالیز سئو سایت باید محتوای صفحات بررسی و مورد آنالیز گردند. آیا در محتوا کلمات کلیدی سایت استفاده شده است، آیا محتوای درج شده در صفحات غیرکپی می باشند ، آیا عناوین و تیتر صفحات متناسب با کلمات کلیدی انتخاب شده اند، آیا انتشار مرتب محتوا در برنامه کاری سایت شما می باشد ، آیا محتوای تولید شده کاربرپسندی لازمه را دارد. تمامی اینها مواردی است که در آنالیز محتوا در سئو سایت انجام می شود.

آنالیز سئو سایت و بک لینک

بک لینک ها نیز از دیگر پارامترهای اثرگذار در سئو سایت می باشد. آنالیزی از بک لینک های تهیه شده نیز از دیگر پارامترها می باشد. میزان بک لینک های تولید شده چقدر است ؟ این لینک ها از چه سایت هایی تهیه شده اند ؟ آیا این سایت ها اعتبار کافی را دارا می باشند ؟ آیا این لینک ها بصورت فالو و یا نوفالو می باشند.

آنالیز سئو سایت و سرعت

سرعت سایت نیز فاکتوری دیگر می باشد که در آنالیز سئو سایت مطرح می گردد. حجم تصاویر ، کمپرس نمودن فایل های جی اس و سی اس اس ، ذخیره نمودن فایل تصاویر و غیره در سرور و دیگر المان ها موارد مورد آنالیز در سرعت سایت می باشند. سایت gtmetrix.com آنالیزی از سرعت سایت شما را نشان می دهد و بسیار کمک کننده خواهد بود.

جهت دریافت مشاوره در زمینه سئو سایت همین حالا با ما تماس بگیرید!

سئو مکانیک مکانیک سئو شماست!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]